Sławy i bohaterowie.

Za tydzień po raz kolejny zobaczymy naszego syna w roli. W jakiej nie wiemy :)
A przedstawienie w poniedziałek, zapraszamy! My już nie możemy się doczekać!

- - -
A teraz czas na bohaterów. Moja siostra nakręciła film. Fanfary!!!!!!
To, że wielotalentowa była od maleńkości, to wiadome, talenty artystyczne wykazywała i improwizacyjne, przez co unikała nudnych obowiązków domowych i ogrodowych. Zgadnijcie na rzecz kogo ich unikała :P
Lecz nie dzieciństwo tu będzie brane pod uwagę, wszagże.
Zrobiła kawał dobrej roboty, wyciągając na jaw sprawki niecnot z Urządów Bezpieczństwa w powojennej Polsce. Bohaterką tytułową jest nasza babcia Leokadia. Jako narzeczona partyzanta, trafiła do więzienia. Takie czasy, wszędzie wyłapywano karłów reakcji, wspólników bandytów z lasu, ludzi wyklętych. W filmie przeplata się teraźniejszość w wypowiedziach prawnuków, relacje historyków z IPN, relacje babci i rodziny patryzanta "Mściciela".
Niniejszym zapraszam na relację z premiery: TUTAJ KLIK
- - -
I zapraszam do obejrzenia filmu : PANNA LODZIA (klik)
Dumna jestem ogromnie z moich niezłomnych, wyklętych, "ciemnogrodzkich" przodków! Cześć i Chwała Bohaterom!

Komentarze

  1. Fakt, potwierdzam różnorodność i wiele talentów naszych dzieci, Twoich i Rysia również, nie tylko Agaty. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni." Po takich rodzicach, po takich dziadkach... toż to i naszej siódemce wnuczków nic nie brakuje. Brawo Franciszek!
    Wszystkiego najlepszego z okazji ukończenia przez Helenkę jedenaście miesięcy. Chwała Wam Rodzicom za właściwe wychowanie! Pozdrawiamy wszystkich blogowiczów!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ej, mama mdło już od tego cukru... :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty